Aurimas Levickas

verslininkas | investuotojas | lektorius
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
436630.jpg

Apie mane

Esu Aurimas Levickas - verslininkas, investuotojas,  lektorius, tėtis ir mylintis vyras.

Savo karjerą pradėjau bendrovėje „Penki kontinentai“ kurioje dirbau rinkodaros vadovu. Vėliau dirbau prekinio ženklo vadovu telekomunikacijų bendrovėje TELE2, kur buvau atsakingas už įmonės tinklapį, komunikaciją su viešųjų ryšių ir reklamos agentūromis, reklaminės medžiagą privatiems ir verslo klientams.

Sukaupęs patirties, užsakovo pusę pakeičiau į vykdytojo: dirbau reklamos agentūrose marketingo direktoriumi, kur buvau atsakingas už rinkodaros strategijas ir ilgalaikių komunikacijos planų vykdymą tokioms įmonėms kaip: „Švyturys“, „Utenos alus“, knygynų tinklas „Pegasas“, „Biok“, „Finasta“, Daumantų kečupai ir majonezai, „Rimi“, „Reckitt Benckiser“, „Remax“, „Re&Solution“, „Mg Valda“ ir kt.

Savo pirmąjį verslą pradėjau 2008 metais. Su bendražygiais įkūriau bendrovę „Digital Media“, kuri pirmoji Baltijos regione pristatė skaitmeninius interaktyvius žurnalus Zine.lt.

2009 m. kartu su žmona įkūrėme internetinę parduotuvę www.MadosGuru.lt. Buvome pirmieji Lietuvoje prekiaujantys papuošalais internetu. Vėliau asortimentas plėtėsi ir šiuo metu savo klientams siūlome virš 6000 prekių.

2015 m. sukūrėme prekinį ženką Colibri, pradėjome siūti vaikiškas kepures ir šalikus. Šiuo metu administruojame keletą internetinių parduotuvių www.ginorossi.lt, www.casio.lt, www.salikai.lt

Verslas yra neatskiriama mano gyvenimo dalis, todėl nebeįsivaizduoju savo gyvenimo ir samdomo darbo nuo 9 iki 18. Mano tikslas gyvenime yra padėti žmonėms atrasti save ir išmokti dirbti ne dėl pinigų, o kad pinigai dirbtų už jus.

Paslaugos

NEKILNOJAMAS TURTAS (NT)

RINKODARA

Domiuosi ir investuoju į gyvenamosios paskirties nekilnojamąjį turtą. Teikiu konsultacijas žmonėms, norintiems pradėti investuoti į NT. Patariu kaip pelningai nupirkti, pakelti vertę, išnuomoti ar parduoti NT. Konsultuoju, kaip gauti didesnę nei įprasta grąžą iš investuojant į NT, dalinuosi strategijomis, patarimais, klaidomis ir atradimais iš savo ir draugų patirties.

Turiu daugiau nei 10 metų strateginio marketingo, prekės ženklų valdymo, integruotos marketingo komunikacijos, pardavimų skatinimo  patirties. Žinių sėmiausi dirbdamas bendrovėje TELE2, reklamos agentūrose, kur kūriau ir vykdžiau rinkodaros strategijas, ilgalaikius komunikacijos planus didžiausioms Lietuvos bendrovėms.

E-KOMERCIJA

E-komercijos ir internetinių projektų srityse dirbu nuo 2002 metų. Per šį laikotarpį kūriau ir vysčiau daugiau nei 50 internetinių projektų ir įvairaus lygio el. parduotuvių. Konsultuoju visus norinčius pradėti prekiauti internetu, bet nežinančius nuo ko pradėti, patyrusiems padedu analizuoti ir optimizuoti esamus projektus ir orientuoti juos didesnei sėkmei. 

 

Kontaktai

Rašykite, skambinkite ir susitarkite dėl susitikimo

Telefonas 8600 87878

Skype: aurimas.levickas

Ačiū, žinutė sėkmingai išsiųsta